Metody płatności

Standardowo zaksięgowanie przelewu trwa od 1 do 3 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy na naszym koncie bankowym.

1. Dostępne metody płatności, które jesteśmy w stanie zapewnić:

Jest również możliwość opłacenia swojego zamówienia poza pośrednikami płatności wykonując przelew na następujący numer konta bankowego: 28 1090 2590 0000 0001 5340 0628.

W sytuacji wybrania takiej metody opłacenia przelewu, prosimy w tytule przelewu zamieścić numer zamówienia.

Jeśli chcesz żeby Twoje zamówienie przy wyborze tej metody płatności zostało wysłane przed zaksięgowaniem pieniędzy na naszym koncie to zachęcamy do przesłania potwierdzenia przelewu w formacie PDF poprzez któryś z dostępnych kanałów kontaktu.

Jeśli jednak nie chcesz opłacić swojego zamówienia za pomocą powyższych metod płatności, jest możliwość płatności przy odbiorze.

Jednak opłacenie swojego zamówienia w ten sposób nie jest jednoznaczne z szybszym dostarczeniem Twojego zamówienia oraz zostanie ono przygotowane jak i wysłane zgodnie z regulaminowym czasem od 2 do 5 dni roboczych.

2. Termin płatności za zamówienie:

2.1. Termin płatności za zamówienie wynosi do 7 dni od dnia złożenia zamówienia.

2.2. Jeśli płatność nie została zrealizowana będziemy przypominać Tobie o opłaceniu zamówienia poprzez wysłanie 3 wiadomości na adres e-mail, który podałeś w formularzu zamówienia.

2.3. W sytuacji gdy nie opłacisz swojego zamówienia po upływie 7 dni od dnia złożenia zamówienia, zostanie ono automatycznie anulowane o czym również poinformujemy Ciebie w wiadomości wysłanej na adres e-mail, który podałeś w formularzu zamówienia.

2.4. Oczywiście jeśli Twoje zamówienie zostanie anulowane ze względu na brak opłacenia transakcji, będziesz mógł ponownie złożyć takie samo zamówienie jeśli wszystkie produkty nadal będą dostępne na stanie.

3. Zwrot pieniędzy podczas odstąpienia od umowy lub przyznanej reklamacji:

3.1. Zwroty pieniędzy podczas przyznanej reklamacji lub odstąpieniu od umowy zawsze zwracane są na tę samą metodę płatności, którą początkowo zostało opłacone zamówienie.

3.2. Podczas odstąpienia od umowy lub przyznanej reklamacji jesteśmy zobowiązani do wysłania zadeklarowanej kwoty pieniędzy w terminie do 14 dni od przyznania zwrotu.

3.3. W przypadku przyznania zwrotu pieniędzy, kiedy zamówienie zostało opłacone za pomocą zwykłego przelewu bankowego to po przelaniu zwrotu wyślemy potwierdzenie przelewu na Twój adres e-mail, który podałeś w formularzu zamówienia.

3.4. Jeśli podczas składania zamówienia wybrałeś opcje płatności za pobraniem to zwrot zostanie wysłany na podane przez Ciebie źródło płatności.

4. Błędy ze strony pośredników płatności:

4.1. Jeśli fantycznie podczas próby opłacenia swojego zamówienia płatność zostanie z jakiegoś powodu odrzucona lub będzie to błąd ze strony pośrednika płatności poinformujemy Ciebie o tym 3 razy poprzez wiadomość e-mail w różnych odstępach czasu do 7 dni od złożenia zamówienia.

4.2. Jeśli jednak podczas następnych prób opłacenia płatności nadal transakcja nie będzie dochodziła do skutku to zachęcamy do kontaktu z pośrednikiem płatności lub wybranie innej metody opłacenia zamówienia.

4.3. W sytuacji, gdy podczas złożenia przez Ciebie zamówienia płatność zostanie odrzucona, ale zostaniesz obciążony za tę transakcję to zachęcamy do kontaktu z pośrednikiem płatności w celu wyjaśnienia.

Oczywiście, jeśli masz jakieś pytanie odnośnie płatności, a nie możesz znaleźć odpowiedzi tutaj, zawsze możesz nas zapytać za pośrednictwem któregoś z dostępnych kanałów kontaktu, na pewno z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytanie najszybciej jak to tylko możliwe 😉.

Miłych zakupów oraz niech pozytywny buszek będzie z Tobą 😃!

© 2023 Niezłe Ziółko

Jak wiadomo po każdym dobrym buszku trzeba zaspokoić głód w swoim brzuszku, dlatego stosujemy politykę prywatności. Czy pozwolisz, że poczęstujemy się Twoimi plikami cookie?