Dostawa

Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 4dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę.

Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.

Zawsze dbamy o to żeby paczki były dokładnie zabezpieczone podczas podróży oraz zwracamy szczególną uwagę na to, żeby paczki nie zdradzały swojej zawartości jeśli zaznaczysz to w formularzu swojego zamówienia.

Jeśli Twoje zamówienie zostało już wysłane możesz je śledzić w prosty sposób w zakładce „Sprawdź swoją paczkę”.

1. Dostępne metody dostawy, które jesteśmy w stanie zapewnić:

2. Ramy czasowe w których możesz odebrać paczkę:

2.1. Paczkomaty InPost są dostępne 24 godziny przez 7 dni w tygodniu oraz możesz znaleźć swój paczkomat tutaj: ***.

2.2. Kurierzy InPost dostarczają przesyłki w godzinach 8.00-17.00 od poniedziałku do piątku.

2.3. Kurierzy DPD dostarczają przesyłki w godzinach 8.00-20.00 od poniedziałku do piątku.

2.4. Punkty DPD PickUp są dostępne w zależności od godzin dyspozycyjności punktu w którym paczka jest magazynowana.

2.5. ORLEN paczka jest możliwa do odbioru w zależności od godzin dyspozycyjności saloniku w którym znajduje się paczka. Czas pracy punktów znajdziesz tutaj: ***.

2.6. Kurierzy poczty Polskiej dostarczają przesyłki w godzinach 8.00-17.00 od poniedziałku do piątku.

2.7. Punkty poczty Polskiej są dostępne w zależności od godzin dyspozycyjności punktu w którym paczka jest magazynowana.

3. Jeśli firmie kurierskiej nie udało się dostarczyć paczki za pierwszym razem:

3.1. Paczkomaty InPost: Od momentu włożenia paczki do skrytki w Paczkomacie paczka oczekuje na odbiór przez 48h. Po tym okresie przesyłkę będzie można odebrać w najbliższym Oddziale InPost, który możesz znaleźć tutaj: *** przez 11 dni.

3.2. Kurierzy InPost: Kurier podejmuje maksymalnie 2 próby doręczenia. W przypadku, gdy kurierowi nie uda się skutecznie doręczyć Twojej przesyłki przy pierwszej próbie doręczenia, podejmuje on kolejną próbę w dniu następnym lub za Twoją zgodą – przekazuje przesyłkę do najbliższego Punktu Obsługi Klienta InPost, który możesz znaleźć tutaj: ***. Możesz również skorzystać z bezpłatnej opcji dynamicznego przekierowania paczki do Paczkomatu, Punktu Obsługi Przesyłek lub do sąsiada.

3.3. Kurierzy DPD: Kurier podejmuje maksymalnie 2 próby doręczenia. W przypadku, gdy kurierowi nie uda się skutecznie doręczyć Twojej przesyłki przy pierwszej próbie doręczenia, podejmuje on kolejną próbę w dniu następnym lub za Twoją zgodą – przekazuje przesyłkę do najbliższego Punktu Obsługi Klienta.

3.4. Punkty DPD PickUp: paczka jest przechowywana w wybranym punkcie oraz dostępna do odebrania przez 5 dni roboczych.

3.5. ORLEN paczka : paczka jest przechowywana w wybranym punkcie oraz dostępna do odebrania przez 5 dni roboczych.

3.6. Kurierzy poczty Polskiej: Kurier podejmuje jedną próbę doręczenia. W przypadku, gdy kurierowi nie uda się skutecznie doręczyć Twojej przesyłki przy pierwszej próbie doręczenia, przekazuje przesyłkę do najbliższego punktu poczty Polskiej gdzie jest dostępna do odebrania w terminie do 5 dni roboczych.

3.7. Punkty poczty Polskiej: paczka jest przechowywana w wybranym punkcie oraz dostępna do odebrania przez 5 dni roboczych.

Aktualny cennik każdej z dostępnych metod dostawy zawsze jest podany podczas składania zamówienia.

Nie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka?
Jeśli status Twojej dostawy nie zmienił się od 5 dni roboczych, a firma kurierska nie kontaktowała się z Tobą, prosimy daj nam znać. W ten sposób najszybciej będziemy mogli sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, a w razie potrzeby, zlecić jej poszukiwanie.

Zwrot

Każdej osobie, która złożyła zamówienie w naszym sklepie przysługuje 30 dni od dnia otrzymania swojego zamówienia na zwrot całości lub części produktów bez podania przyczyny zwrotu.

Jeśli chcesz zwrócić całość lub część swojego zamówienia, wystarczy, że wypełnisz krótki wniosek, który jest dostępny tutaj: ***.

W sytuacji kiedy zgłosisz zwrot części lub całości Twojego zamówienia to zwrócimy Tobie część lub całą wartość twojego zamówienia na podaną przez Ciebie metodę płatności w terminie do 14 dni kalendarzowych od dnia przyznania zwrotu. W sytuacji, gdzie nie zostanie przez Ciebie wskazana żadna metoda płatności to zwrot zostanie wysłany na te samo źródło płatności, którym początkowo zostało opłacone zamówienie.

Osoby, które chcą zwrócić całość lub część zamówienia mają obowiązek odesłania zwracanych produktów na adres: oś. Leśne 13/81 62-028 Koziegłowy w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy.
Wszelkie koszty związane z odstąpieniem od umowy takie jak odesłanie całości lub części zamówienia ponosi kupujący. Oczywiście honorujemy również inne metody odesłania całości lub części zamówienia niż ta, którą dostarczyliśmy do Ciebie twoje zamówienie.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Tobie w przypadku umów:

(1) O świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
(2) W której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedawca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
(3) W której przedmiotem świadczenia jest Produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
(4) W której przedmiotem świadczenia jest Produkt ulegający szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
(5) W której przedmiotem świadczenia jest Produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
(6) W której przedmiotem świadczenia są Produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
(7) W której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu Umowy Sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi Sprzedawca nie ma kontroli;
(8) W której konsument wyraźnie żądał, aby Sprzedawca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli Sprzedawca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza Produkty inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub Produktów;
(9) W której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
(10) O dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
(11) Zawartej w drodze aukcji publicznej;
(12) O świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;
(13) O dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Oczywiście, jeśli masz jakieś pytanie odnośnie dostawy lub zwrotu, a nie możesz znaleźć odpowiedzi tutaj, zawsze możesz nas zapytać za pośrednictwem któregoś z dostępnych kanałów kontaktu, na pewno z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytanie najszybciej jak to tylko możliwe 😉.

Miłych zakupów oraz niech pozytywny buszek będzie z Tobą 😃!

© 2023 Niezłe Ziółko

Jak wiadomo po każdym dobrym buszku trzeba zaspokoić głód w swoim brzuszku, dlatego stosujemy politykę prywatności. Czy pozwolisz, że poczęstujemy się Twoimi plikami cookie?